Radzyń Podlaski, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

Międzyrzec Podlaski

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Zakres obowiązków:
&#61607; praca przy linii produkcyjnej
&#61607; pakowanie produktów do kartonów zbiorczych,
&#61607; obsługa linii
&#61607; dbanie o porządek na stanowisku pracy,
Oczekiwania:
&#61607; dyspozycyjność do pracy zmianowej
&#61607; odpowiedzialności
&#61607; rzetelności i zaangażowania
&#61607; mile widziane doświadczenie na produkcji
&#61607; książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferta:
&#61607; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ZUS, urlop)
&#61607; praca zmianowa

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres ris.miedzyrzec@randstad.pl/ z dopiskiem OLP/MP/15 lub osobiste zapoznanie się z ofertą dzwonią 693 074 694
Na aplikacjach prosimy umieścić informację
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883
Randstad Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Luty, 2015  12:57

Identyfikator: 538592

Wyświetleń: 2553